Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna1 » O FIRMIE

O FIRMIEFirma Emra Wood istnieje na rynku od 2017 roku.Wszystkie produkty, które są dziełem naszych rąk, cechują się estetycznym wyglądem i co najważniejsze funkcjonalnością na wysokim poziomie. Posiadamy własną stolarnię i lakiernię, doskonale wyszkoloną kadrę profesjonalistów. Staramy się zawsze wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Zapewniamy fachowe doradztwo. Korzystamy z szerokiej gamy materiałów obiciowych o wysokiej jakości, produkcji krajowej i zagranicznej co w połączeniu z profesjonalnym montażem zapewnia ich długotrwałe funkcjonowanie. Są one zawsze dopasowane do indywidualnych wymagań i potrzeb.  
 


PROJEKTUJEMY

Umiejętnie łączymy sprawdzone rozwiązania z odpowiednią dawką inspirującej kreatywności, dlatego każdy z naszych projektów jest tak wyjątkowy.


REALIZUJEMY PROJEKTY SPEŁNIAJĄC INDYWIDUALNE POTRZEBY

W pełni wykorzystujemy przy tym nowoczesne technologie nie zapominając o technice ręcznej obróbki drewna stosowanej przez stolarzy od pokoleń.DORADZAMY I JESTEŚMY DUMNI Z NASZEJ PRACY!

Dzielimy się z naszymi Klientami wieloletnim doświadczeniem, aby efekt końcowy przerósł początkowe oczekiwania. Tworzone przez nas wyroby są funkcjonalne, estetyczne i wykonane z najwyższej jakości materiałów.


 


Przejdź do strony głównej
VVBC