Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » PŁATNOŚCI

PŁATNOŚCI

Opcje płatności za produkty zakupione w sklepie internetowym emrawood.pl:

  • przesyłka za pobraniem - płatność przy odbiorze (powinieneś posiadać odliczoną kwotę).
  • płatność online - Paypal. 
  • przelew zwykły - przedpłata na podstawie danych do przelewu dostępnych po złożeniu zamówienia oraz wysyłanych na adres e-mail podany podczas składania zamówienia.

W tytule przelewu prosimy podać numer zamówienia.
 

Informacje dodatkowe
 

Operatorem płatności elektronicznych w emrawood.pl jest Paypal. Paypal istnieje na rynku od 10 lat. Jest niekwestionowanym liderem na rynku europejskim wśród firm zajmujących się obsługą finansową (pośrednictwem finansowym) w zakresie transferów pieniężnych przesyłanych pomiędzy kupującym a sprzedającym w sieci Internet.

Kilka lat praktyki na bardzo wymagającym rynku, stabilna sytuacja finansowa, ogromne doświadczenie, stosowanie najnowocześniejszych rozwiązań technicznych i ścisłe przestrzeganie zasad bezpieczeństwa oraz szeroka gama oferowanych usług przekłada się na tysiące współpracujących z serwisem firm, które wybrały Paypal jako serwis obsługujący ich płatności w Internecie.

 

 

Jeśli wybierzesz formę płatności za pobraniem, za przesyłkę zapłacisz w momencie jej doręczenia przez kuriera. Pamiętaj, aby przygotować odliczoną kwotę. Uprzedź również np. pozostałych domowników o fakcie nadejścia przesyłki.
 

Dodatkowe informacje dotyczące zamówienia należy wpisywać w formularzu w trakcie składania zamówienia (przy realizacji zamówienia w sklepie emrawood.pl możesz podać inny adres wysyłki, jak również dodatkowe informacje dotyczące np. opóźnionego terminu nadania przesyłki).


Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
VVBC